Rožmberská 39, 379 01 Třeboň, Česká republika
Telefon: +420 604 529 570
E-mail: modra_ruze@seznam.cz

Penzion je umístěn:

  • v samotném srdci města Třeboně Historické centrum města bylo v roce 1976 prohlášeno Městskou památkovou rezervací. K nejvýznamnějšm památkám patří renesanční zámek obklopený anglickým parkem, třeboňské náměstí s radniční věží, novogotická Schwarzenberská hrobka a gotický kostel Panny Marie Královny a sv. Jiljí s výjimečnou sochou Třeboňské madony. Ve městě se pravidelně koná řada kulturních a zábavních akcí.
  • 300 m od Bertiných lázní Třeboň Bertiny lázně fungují již od roku 1883 a v současnosti patří mezi naše nejvýznamnější a nejmodernější slatinné lázně. Kromě tradiční léčby nemocí pohybového ústrojí nabízejí nejrůznější rekondiční a relaxační pobyty.
  • V blízkosti rybníka Svět, sportovních zařízení a pěších a cyklistických stezek Třeboňsko je právem nazýváno "lékem pro duši i tělo". Nabízí řadu způsobů, jak obnovit či zvýšit výkonnost organismu. Je ideální pro pěší turistiku, cykloturistiku, vodní sporty, rybaření, jízdu na koni, loveckou turistiku, nabízí minigolf, tenis, bowling, squash, kryté bazény a fitness centra. Pro svou přírodní a historickou hodnotu bylo přijato mezi biosférické rezervace UNESCO a vyhlášeno Chráněnou krajinnou oblastí.
Masarykovo náměstí v Třeboni

Zámek Třeboň

Bertiny lázně Třeboň

Rožmberská ulice v Třeboni

Certifikát HO.RE.KA - Penzion ***
[ Deutsch Deutsch] - [ english english] - [print tisk]